Kriterlerimiz

Kriterlerimiz

​Aypar Otomotiv; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ticaretinde dürüstlüğü, samimiyeti, en iyi hizmeti vermeyi ve arge çalışmaları ile yenilenmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Güven

Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde bize duyulan güven ve samimiyet duygularını güçlendirmek için çaba harcarız.

Samimiyet

Müşterilerimizin istekleri, beklentileri ve memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sunduğumuz bütün hizmetlerde müşteri odaklı hizmet sunma politikamızı ön planda tutarız.

İstikrar

Profesyonel ekibimiz ve şubelerimiz ile birlikte müşteri ve paydaşlarımıza, yılların verdiği bütün bilgi, birikim ve deneyimlerimizi paylaşarak birlikte kazanmanın düşüncesiyle “Ortak Fayda” prensibiyle hareket ederiz.

Hızlı Hizmet

Stoklarımızda yer alan ürünler, sipariş verdiğiniz gün içerisinde en yakın depomuzdan kargoya teslim edilir.

Süreklilik

Premium ve eş değer markalar ve bu markaların kaliteli ve ekonomik alternatifleri olmak üzere geniş bir ürün portföyü sunuyoruz...

Arge

AYPAR'DA endüstriyel ürün tasarımının temelinde fonksiyonellikten ve yenilikçilikten doğan estetik ve ergonomik çözümler yaratmak yatar. Müşterilerin beklentilerine ve isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla pazarda yer alan tüm araçların yedek parçalarını temin, fiyat, depolama vb. süreçleri geliştirme adına girişimlerde bulunur.

ALFA KRANK
AYFAR
AYHAN PLASTİK
BAST DEBRİYAJ
BEHR
BESEKA OTOMOTİV
BOSH
AYBAY OTOMOTİV