Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Aypar Otomotiv; binek ve hafif ticari araç gruplarının tüm yedek parça ihtiyaçlarını karşılayan toptan satış; pazarlama ve dağıtım odaklı çalışan bir firmadır. Firmamız 1970’li yıllardan bu güne otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Günümüzde üçüncü kuşak nesil ile yönetilen, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen bir firmadır. Her geçen gün ürün gamını arttıran, tüm araç gruplarında en üst seviyede ürün çeşidi ve uygun stok yapısı ile en hızlı hizmeti vermeye çalışmaktadır.

​Müşterilerimizi stok yükünden kurtarmak ve her an müşterilerimizin yanında olmak amacı için şubeleşmeye önem vermekteyiz. Gaziantep merkez depo, Gaziantep Mavikent şube depo, Kahramanmaraş şube depo olmak üzere 3 depo ile hizmet vermekteyiz. Şube sayımızı her geçen gün arttırmayı hedeflemekteyiz. Aypar Otomotiv ; Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine toptan yedek parça dağıtımı yapmakla beraber, her geçen gün sektördeki pazar payını arttırarak ilerlemektedir.

1. Vizyon

Sektöründe yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen, bölgesinde örnek bir şirket olmayı kendisine amaç edinen Aypar Otomotiv; her geçen gün kaliteli markaları ürün portföyüne katarak ve bulunabilirlik seviyesini yükselterek müşterilerine daha kaliteli ve daha geniş bir çeşit ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bünyesinde çalışan profesyonel kadrosu ile daha iyi ve daha dinamik bir hizmet sunmayı ve bütün bu hizmetlerin sürekliliğinin devamını amaçlamaktadır.

2. Felsefe

Amaçlarımızı gerçekleştirirken koşulsuz tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak, iyi niyet ve anlayışla davranmak, ticari ahlak kurallarına daima uyarak, müşteri memnuniyeti ilkemizi en üst standartlara taşımak hedefimizdir.

ALFA KRANK
AYFAR
AYHAN PLASTİK
BAST DEBRİYAJ
BEHR
BESEKA OTOMOTİV
BOSH
AYBAY OTOMOTİV